No comments yet

Sauliaus Žukausko sėkmės istorija

 

 

 

Šiuo metu dirbu Komercijos vadovu pramogų komplekse „Palangos vasaros parkas“.

Kaip manote, kodėl patekote į skiltį „Sėkmės istorijos“?

Neįsivaizduoju 😊 Turbūt atrodau sėkmingas žmogus. Sunku pasakyti, kiekvienas sėkmę vertiname skirtingai. Tai, kad vienam atrodo, kad kažkas pasisekė – kitam gali atrodyti tiesiog menkavertis dalykas. Ko gero, reikėtų jūsų paklausti, kodėl įvertinote mane.

Kodėl nusprendėte studijuoti Klaipėdos valstybinėje kolegijoje ir kodėl pasirinkote specialybę kurią studijavote?

Atvirai sakant įstojau ten, kur įstojau. Didelių ambicijų akademinėje veikloje ir jos įvertinime nepuoselėjau. Tiesiog sekėsi istorija ir geografija mokykloje, o KVK turi studijų programą – Turizmo administravimas, kuriai reikia šių žinių. Be to, pats esu klaipėdietis, todėl studijuoti savame mieste atrodė paprasčiau.

Jeigu dabar butumėte studentas, ką darytumėte kitaip?

Nemanau, kad kažką daryčiau kitaip. Geriau bandyti, klysti, stengtis studijų metais nei auginant 2 vaikus ir mokant būsto paskolą. Kuo esi jaunesnis, tuo daugiau skirtingų dalykų reikia paragauti – o studijų metais visko ragavau nemažai.

Kaip sugalvojote prisijungti prie Studentų atstovybės?

Nesugalvojau. Mane pakvietė 😊 Visą laiką buvau kitos organizacijos – Lietuvos liberalaus jaunimo narys. KVK SA, kai buvau antrame kurse, rašė projektą savivaldybei. Aš turėjau patirties projektų rašyme. Mane pakvietė prisidėti ir viskas baigėsi tuo, kad pasilikau atstovybėje iki baigiant kolegiją.

Būdamas Studentų atstovybėje, vienu metu užėmėte kelias pareigas. Kaip pavyko viską suderinti?

Red Bull‘is, kava ir puiki komanda padėjo man atlaikyti kelias pareigas.

Kokius patarimus galėtumėte duoti SA nariams?

Tai kad esi valdybos narys, komiteto koordinatorius ar dar kažkas, už kolegijos ribų nieko nereiškia. Daugiausiai pasiekia tie, kurie pasiima įgudžius, pažintis ir visą kitą kas praverčia ateityje. Tad linkiu, kad pareigų prisiėmimas nebūtų finalinis taškas kuriuo didžiuojatės. Didžiuotis reikia tuo, ką nuveikei tas pareigas turėdamas.

Kokių naujų įgūdžių/žinių jums atnešė SA?

Socialinių įgūdžių, empatijos, dokumentų valdymo, naudos rėmėjams paieškos. Daug skirtingų įgūdžių.

Ką SA veikloje padarėte kitaip nei kiti nariai?

Visi mes kažkaip prieidavome susitarimo ir kažko „kitaip“ nedarydavome. Buvome skirtingi žmonės kuriuos vienijo vieni ar kiti tikslai.

Ar veikla Studentų atstovybėje turėjo įtakos Jūsų esamai karjerai?

Ne. Mano darbinė sfera nėra surišta su atgarsiais iš SA.

Post a comment