No comments yet

KVK SA ataskaitinė – rinkiminė konferencija 2019

KVK SA ataskaitinė – rinkiminė konferencija

Balandžio 5d. vyko labai ilgai lauktas renginys – tai ataskaitos teikimo konferencija taip ir naujo prezidento, valdybos, akademinės tarybos ir revizijos komisijos rinkimai.

Atvyko labai daug svečių iš įvairių Lietuvos organizicaijų – Lietuvos studentų sajunga (LSS), Klaipėdos jaunimo organizacijos asociacijos „Apskritasis stalas“ (KLAS), taip pat ir Klaipėdos valstybinės kolegijos direktorė bei administracija.

Į tris valdybos posto vietas pretendavo keturi kandidatai: Deividas Graužinis, Ieva Pintverytė,Samanta Olšvikytė ir Lukas Šotas. Išrinkti buvo Deividas, Ieva bei Samanta. Į akademinę tarybą pretendavo Vilhelmas Trynkinas ir Monika Markevičiūtė, kurie abu buvo išrinkti delegatų balsų dauguma, o į prezidento postą pretendavo viena kandidatė – Akvilė Žebelytė, kuri pristatė savo komandą, kurią sudarė Monika Markevičiūtė – viceprezidentė bei akademinių reikalų koordinatorė, Kornelija Dapkutė – socialinių reikalų koordinatorė, Lukas Viskontas – ryšių su visuomene koordinatorius, Vilius Ratkus – laisvalaikio koordinatorius, Benas Katkauskas – žmogiškųjų išteklių koordinatorius, Monika Straukaitė – biuro administratorė bei finansininkė, Ieva Makiejevaitė – rinkodaros koordinatorė. Kandidatė su savo komanda buvo išrinkti delegatų balsų dauguma!

Sveikiname naująją Prezidentę ir jos komandą su nauja KVK SA metų pradžia!

Nuotraukas iš renginio galite rasti čia: https://www.facebook.com/pg/kvk.sa/photos/?tab=album&album_id=2241503892595621

Susirinko 21 delegatas. Jie tvirtino metinę 2018 metų ataskaitą, kurią pristatė Prezidentė Girmantė Zavadzkytė, valdybos metinę ataskaitą, kurią pristatė valdybos pirmininkas Laurynas Zinkevičius ir revizijos komisijos metinę ataskaitą, kurią pristatė revizijos komisijos pirmininkė Elena Zdanevičiūtė.

Į revizijos komisijos postą pretendavo Sandra Klimašauskaitė, kuri ir tapo revizijos komisijos pirmininkė, Neringa Skrikytė ir Ugnė Lodaitė.