No comments yet

Kandidatuoti į F SA Pirmininko poziciją gali kiekvienas KVK studentas

Artėjant KVK Fakultetinių Studentų atstovybių (toliau F SA) Visuotiniams seniūnų susirinkimams, norime pranešti, kad savo fakulteto SA Pirmininku gali tapti ne tik KVK SA nariai, bet ir studentai, kurie nepriklauso šiai organizacijai. Esami F SA Pirmininkai dalinasi mintimis apie tai, kodėl verta tapti pirmininku.


Būdama F SA Pirmininke įgijau be galo daug patirties tiek ties dokumentų analizavimu, tiek ties bendradarbiavimu ne tik F SA komandoje, bet ir su akademinių grupių seniūnais. Bendravimas su jais, man parodė kokia stipri mūsų bendruomenė ir jausmas, kad prisidėjau prie jos augimo yra neapsakomas. Pirmininko pareigos nėra vien tik studentų atstovavimas, tai kur kas daugiau, nes iš šių pareigų išsineši didelį kiekį kompetencijų, naujų įgūdžių, bei žinoma, pačių geriausių draugų. Pirmininko pareigos kiekvienam yra puiki galimybė išlipti iš savo komforto zonos ir įgyvendinti tai, ką tikriausiai būtum bijojęs daryti anksčiau. Svarbiausia, nebijoti klysti ir suprasti, kad būnant FSA pirmininku esi ne vienas, o turi ir komandą, ir akademinių grupių seniūnus, o be visų šių žmonių indelio į fakulteto veiklą, tikriausiai būtų sunku pasiekti norimų rezultatų“, – dalinasi savo mintimi KVK SvMF SA Pirmininkė Eivilė Šopagaitė.Atsakymo lengvo nėra, nes tai sunkus darbas, reikalaujantis ne tik laiko, bet ir pastangų. Pirmininku verta būti ne tik dėl to, kad įgauni daugiau kompetencijų, labiau išmanai su studijomis ar aukštąją mokykla susijusius dokumentus, bet ir prisidedi prie geresnio studentų gyvenimo aukštojoje mokykloje, padedi jiems spręsti iškilusias problemas ir pats geriausias jausmas, kai gavus laišką iš studento ir atsakius į jam rūpimus klausimus, sulauki paprasčiausio „ačiū“. Būnant Pirmininke pamačiau, kaip vyksta vidinis administracijos darbas, kurio nemato studentai, supratau jog mūsų, kaip studentų žodis yra svarbus ir jeigu labai norime pokyčių, mes galim juos inicijuoti. Tapus Pirmininku susiburi šaunią komandą, kuri palaiko tave kiekviename žingsnyje, atrandi daugiau bendraminčių, kurie siekia panašių tikslų kaip ir tu. Tapus Pirmininku tu atstovauji ne tik save ar savo akademinei grupei, tu atstovauji visus savo fakulteto studentams ir tai suteikia laimės. Jeigu galėčiau atsukti laiką atgal, kartočiau viską vėl“, – teigia KVK VF SA Pirmininkė Kamilė Giedraitytė.Į klausimus, kodėl verta tapti F SA Pirmininku ar kodėl ne – galima rasti labai daug atsakymų. Asmeniškai mano nuomone, jei jaučiate, jog norite kažką pakeisti kolegijos gyvenime, nesvarbu ar tai būtų susiję su akademiniais klausimais, ar su studentų laisvalaikio praleidimu, jau verta tapti Pirmininku. Jūs visuomet turėsite komandą su kuria žengsite ,,koja kojon“, kuomet reikės išspręsti studentų problemas ar suorganizuoti renginį. Tapus Pirmininku turėsite visas galimybes inicijuoti įvairiausius pokyčius, informaciją sužinosite pirmieji, susipažinsite su visais kolegijos dokumentais bei administracija“, apie Pirmininko pareigas kalba KVK TF SA Pirmininkė Kotryna Kleinaitytė.


Norint kandidatuoti į savo fakulteto SA Pirmininko poziciją turite pateikti savo gyvenimo aprašymą, motyvacinį laišką ir KVK Studijų ir karjeros centro pažymą apie akademinių skolų neturėjimą iki vasario 28 d. (imtinai) el. paštu klausk@kvksa.lt.

Primename, kad KVK F SA Visuotiniai seniūnų susirinkimai vyks šiomis dienomis:

  • Technologijų fakultete kovo 14 d. 15:20 val., Bijūnų g. 10, 212 aud.
  • Sveikatos mokslų fakultete kovo 15 d. 11 val., Dariaus ir Girėno g. 8, 24 aud.
  • Verslo fakultete kovo 16 d. 13:30 val., Jaunystės g. 1, 216 aud.

Post a comment