No comments yet

Gabrielės Viršilaitės sėkmės istorija

Gabrielė Viršilaitė yra KVK SA Alumni ir ji mūsų kolegijoje studijavo grožio terapiją. Baigusi studijas ji įkūrė savo verslą.

Trumpas intervių apie jos sėkmės istoriją.

Kaip pradėjote kurti savo verslą?

Tai  buvo mano svajonė, to norėjau visada. Pradžia buvo ne itin lengva, reikėjo susirasti vietą kur galėčiau plėtoti savo norimą veiklą, o tai reikalavo nemažų investicijų, ypač tokiame mieste kaip Klaipėda. Pirmiausia patalpos brangios, nes tai yra uostamiestis, o antra čia yra labai didelė konkurencija grožio industrijoje. Taip pat reikėjo daug investuoti į priemones, kurti savo įvaizdį, reklamuotis ir ieškoti nuolatinių klientų. Sulaukiau didelio palaikymo iš artimųjų, kurie skatino tobulėti ir plėsti savo veiklą.

Kas yra geras specialistas Jūsų nuomone?

Pirmiausia, mano akimis geras specialistas yra tas, kuris išsiaiškina kliento problemų priežastis, veiksnius, kurie daro įtaką. Geras specialistas procedūros eigoje turi argumentuotai paaiškinti kokį veiksmą jis atlieka. Taip pat jis turi rekomenduoti tinkamas priemones ir paaiškinti kaip jas naudoti. Puikus specialistas privalo pasidomėti žmogaus būklę ir po kelių dienų.

Ar daug nesėkmių patyrėte siekiant karjeros? Ką darytumėte kitaip?

Žinoma, nesėkmių buvo nemažai, bet kiekviena klaida yra pamoka ir patirtis gyvenime ateina per praktiką. Nieko nekeisčiau, nes viskas ką išmokau ir patyriau atvedė mane iki dabartinės pozicijos.

Ko palinkėtum karjeros siekiančiam studentui?

Linkiu surasti save darbo srityje, tiksliai išsiaiškinti, ko iš tikrųjų nori gyvenime, nes tik dirbdami mėgstamą darbą mes būsime laimingi, drąsiai sieksime savo karjeros tikslų, būsime motyvuoti tobulėti ir nepasiduosime iškilus net ir didžiausioms kliūtims.

Dar kartą dėkojame mūsų gerbiamai Alumni Gabrielei Viršilaitei už nuoširdžią sekmės istoriją.

Kaip kilo mintis studijuoti grožio terapiją?

Mintis, kad pradėsiu studijuoti šią specialybę kilo jau nuo 13 metų dėl to, nes lankiau sportinius šokius, kuriuose pasirodymams ruošdavausi pati, taip kurdama savo įvaizdį. Iš to  ir gimė mano svajonė tapti kosmetologe. Dar labiau susidomėjau tuo, kai sužinojau, jog mano pusseserė studijuoja šią specialybę. Pirmas žingsnis einant link tikslo buvo tas, kad radau savo idealą, kuri padėjo įsigilinti į kosmetologės darbo specifiką, supažindino su įvairiomis šio darbo subtilybėmis. Ji ne tik mane mokė, bet ir labai palaikė dvasiškai, kas skatino siekti savo užsibrėžtų tikslų.

Kuo Jus žavi kosmetologija ir kodėl skatintum kitus užsiimti šia veikla?

Labiausiai mane žavi klientų pasitikėjimas manimi ir klientų atsiliepimai, kurie dažnu atveju sklinda iš lūpų į lūpas. Tai parodo mano profesionalumą ir skatina dar labiau tobulėti ir dirbti.

Taip skatinčiau, bet prieš pasirenkant šią specialybę reikėtų gerai apgalvoti tai, jog darbas yra sunkus, jis reikalauja didelio pradinio kapitalo. Vis dėl to, tai yra medicinos mokslas, kurį studijuoti yra nelengva, bet jeigu esi pasiryžęs padėti rimtų problemų turintiems žmonėms, tada reikėtų susiimti ir eiti link savo tikslo.

Ar esate patenkinta pasiektais rezultatais? Kokie ateities planai?

Džiaugiuosi savo pasiektais dabartiniais rezultatais, nes per pusę metų įgyvendinau savo pusantrų metų planą. Ateityje norėčiau atidaryti savo nuosavą saloną. Mano svajonė – pasakyti ,,Naujų klientų nebepriimu, nes visos vietos užimtos‘‘. Tai reiškia, kad mano tikslai įgyvendinti, turiu daug pastovių klientų, kurie vertina mano darbą, esu pasiekus aukščiausius rezultatus, apie kuriuos visada ir svajojau.

Kokių asmeninių savybių įgijote atstovaudama studentų atstovybėje, kurios Jums padėjo pasiekti esamą karjerą?

Studentų atstovybė išties daug suteikė man kaip asmenybei. Dingo auditorijos baimė, įgijau drąsos, kai pradėjau savo veiklą  šioje organizacijoje. Tapau fakulteto pirmininke, o kad šias pareigas gerai atlikti turėjau išmokti pasitikėti savimi, būti motyvuota dirbti, taip pat motyvuoti savo komandos narius. Turbūt net nebūčiau pradėjusi savo nuosavo verslo, jeigu nebūčiau įgijusi patirties atstovaudama studentams. Čia pamačiau, kad norint savo tikslus įgyvendinti reikia sunkiai ir daug dirbti.