No comments yet

Akvilės Stonkuvienės sėkmės istorija

 

 

Sveiki! Pase įrašyta – Akvilė Stonkuvienė, tai ir  patvirtinu! 😉  Šiuo metu organizuoju, vedu renginius, dalyvauju projektinėse veiklose, vedu ekskursijas, įvairias edukacijas vaikams ir suaugusiems bei dirbu viešųjų ryšių srityje. 

Kaip manote, kodėl patekote į skiltį „Sėkmės istorijos“?

Nuoširdžiai, labai nesitikėjau papulti į šią skiltį, bet išties malonu! Ačiū! Na, o jei kalbant, kodėl esu tokioje skiltyje, tai turbūt, kad buvau SA prezidentė, nuolat mane supo ir supa labai daug veiklų… Matote sėkmė labai neapibrėžtas žodis, nes kiekvienas ją supranta skirtingai 😊.

Kodėl nusprendėte studijuoti Klaipėdos valstybinėje kolegijoje ir kodėl pasirinkote specialybę kurią studijavote?

Tai yra atsitiktinumas, nes konkrečiai nežinojau, ko noriu. Kaip minėjau nuolat buvau aktyvi, su daug darbų, savanoriavimo, tai gal ir paskatino studijuoti Kultūrinės veiklos vadyba kolegijoje.

Jeigu dabar butumėte studentė, ką darytumėte kitaip?

Pagalvojus, tai nieko nekeisčiau, nes viskas, kas buvo – tai geriausia patirtis.

Kaip sugalvojote prisijungti prie Studentų atstovybės?

O tais laikais buvo taip… Po mokyklos baigimo pasakiau sau, kad nebereikia man jokių veiklų, ramiai studijuosiu, studentausiu – užtenka. Visgi, su grupiokėmis nusprendėm, kad nebūtų nuobodu, su kažkuo susipažinti, tai ir nuėjome į studentų atstovybę.  

Ar veikla Studentų atstovybėje turėjo įtakos Jūsų esamai karjerai?

Manau, kad turėjo. Jei nuoširdžiai nori veiklos, būti studentijos dalimi – tai gali būti puikus būdas būti pastebėtam ir įvertintam. Esu dėkinga Gintarei Kareivaitei, kad mane pastebėjo ir leido mokytis, dirbti bei būti jos kolege.

Jūsų nuomone, kaip pasikeitė organizacija, lyginant su Jūsų karta?

Matau, kaip keičiasi viskas, sunku įvardinti sritis, kas pasikeitė,  bet tikrai manau, kad organizacija auga. Labai smagu, kad organizacijos nariai įsitraukia į diskusijas su Alumni, o tai džiugina, kad mes dar naudingi galime būti 😊.

Kokius patarimus galėtumėte duoti SA nariams?

 

Išnaudoti laiką būnant studentu – nuo įsitraukimo į veiklas studijose iki dalyvavimo studentų atstovybėje. Tu sukaupsi tokią patirtį, kurios, ko gero, pinigais neis išmatuoti 😊. O linkėjimas paprastas –

O kada mielieji, jei ne dabar?

Kokių naujų įgūdžių/žinių jums atnešė SA?

Studentų atstovybei aš dėkinga už suteiktas pamokas bei žmones, kuriuos sutikau. Gavau žinių dokumentų analizavime, vadovavime, laiko planavime ir kt. Įvairiausi mokymai, sutikti žmonės, darytos klaidos leido dėti pamatus ateičiai.

Ką SA veikloje padarėte kitaip nei kiti nariai?

Aš visada sakydavau, kad lyginti, prisiminti, kaip veikė kiti galime, bet nereikėtų lyginti, nes kiekvienais metais į SA ateidavo skirtingi žmonės, su skirtingomis nuomonėmis, savo tikslais, savo norais. Viena – visi norėjo, kad studentų atstovybė stiprėtų, būtų kuo geresnė įvairiose srityse.

Būdama Studentų atstovybėje, dvejus metus iš eilės ėjote Prezidentės pareigas, kaip sėkėsi? Su kokiais iššūkiais teko susidurti?

Tai buvo geriausias kosmosas, bet prezidentas manau žymiai mažiau padarytų, jei nebūtų jo komandos. Naudodamasi proga, jiems dar kartą noriu labai padėkoti😊. Iššūkių buvo itin daug – kaip dabar atsimenu: tapau prezidente pavasarį ir jau vasarą reikėjo organizuoti pirmą fuxų stovyklą – daug ko nežinai, bet turi būti lyderis, negali „pasimesti“ ir sakyti, kad nežinai vieno ar kito dalyko. Tai bėgdavau, konsultuodavausi, nes žodis „nežinau“ gali būti, bet kuo trumpesnį laiką. Dar vienas įstrigęs atmintyje atvejis – komandai kaip ir kiekvienam sumažėjo motyvacijos, veiklos buvo aprimusios, kiekvienas buvo užsiėmęs savo reikalais – tai sunku, nes organizacija tada silpsta ir vienas prezidentas tikrai stebuklo nepadarys. Turėjome rimtą pokalbį, labai labai labai rimtą su komanda, bet tikrai džiaugiuosi, nes tai užgrūdino bei leido suprasti, ką darome toliau ir kokia kryptimi eisime 😊.