No comments yet

AKADEMŲ PAGALBA

Sveiki!

Su jumis paskutinį kartą šiais metais sveikinasi „Akademų pagalba“. Šį kartą surinkome pačią svarbiausią informaciją susidomėjusiems Klaipėdos valstybine kolegija ir planuojantiems joje pradėti studijas. Taigi ką turite žinoti?

  1. Kolegijoje yra trys fakultetai: sveikatos mokslų, verslo bei technologijų. Kiekviename fakultete esančias studijų programas, į kurias bus vykdomi priėmimai, galite rasti nuorodoje nurodytoje rubrikos apačioje arba tiesiog užsukę į oficialų kolegijos puslapį – https://www.kvk.lt .
  2. Minimalus stojimo balas į Klaipėdos valstybinę kolegiją šiais metais yra 4,3. Asmenys nesurinkę minimalaus stojimo balo negalės pretenduoti į studijas kolegijoje.
  3. Visi asmenys įstoję į kolegiją ir pasirašantys studijų sutartis, moka 45 Eur registracijos įmoką, kuri yra negrąžinama. Svarbu išsaugoti šios įmokos kvitą, jo prireiks pasirašant sutartį kolegijoje.
  4. Jei stojantysis negali atvykti pasirašyti sutarties per nurodytą laikotarpį, tai gali padaryti įgalioti asmenys. Tačiau svarbu nepamiršti, jog šie asmenys atvykus pasirašyti sutartį privalo turėti notaro patvirtinantį Stojančiojo raštišką įgaliojimą.

Pirmojo etapo rezultatai bus paskelbti jau liepos 26 dieną, o naujųjų studentų lauksime jau nuo liepos 29 dienos. Susitiksime per priėmimus!

!! Nepamirškite atsinešti kvito, įrodančio registracijos įmokos sumokėjimą, paso arba asmens tapatybės kortelės, brandos atestato bei jo priedo !!

Svarbiausios nuorodos:

https://www.kvk.lt/file/manual/stojantiesiems/2019-06-06%20Pakoreguotos%20priėmimo%20taisyklės%202019%20m..pdf

Post a comment