No comments yet

AKADEMŲ PAGALBA

Sveiki!

Šią savaitę Klaipėdos valstybinės kolegijos Studentų atstovybė jums pristato faktus apie praktiką. Praktika – studijų programos dalis studento praktiniams gebėjimams ugdyti. Tai yra savarankiškas studijų dalykas (modulis). Praktikos vietas, laiką bei vykdymo tvarką galima rasti oficialiame kolegijos puslapyje kvk.lt (tikslesnės nuorodos nurodytos straipsnio apačioje).
Praktiką galima atlikti ir anksčiau negu nustatyta studijų grafike. Visgi verta žinoti, jog atliekant praktiką įmonėje, įstaigoje ar organizacijoje ne studijų grafike numatytu laiku, praktikos atlikimui skiriamas dvigubai ilgesnis laikotarpis. Studentai taip pat turi teisę pasirinkti įmonę, įstaigą ar organizaciją, neįtrauktą į kolegijos duomenų bazę, jei ji atitinka praktikos vietai keliamus reikalavimus. Pasirinktų praktikos vietų tinkamumą studijų rezultatams pasiekti nustato praktikos vadovas, praktinio mokymo vadovas ar katedros vedėjas.
Taip pat praktikos gali būti vykdomos užsienyje pagal Erasmus+ praktikos mobilumo programą arba studentui savarankiškai susiradus praktikos vietą užsienio įmonėje, įstaigoje ar organizacijoje. Pagal Erasmus+ praktikos mobilumo programą praktikos dokumentus tvarko Tarptautinių ryšių skyrius. Atrankos į šią programą vyksta vasarį/kovą ir rugsėjį/spalį, o šiuo metu skelbiama papildoma atranka vasaros praktikai atlikti.
Daugiau informacijos rasite:
https://www.facebook.com/KVKolegija/photos/a.147525791935349/2305953429425897/?type=3&theater
https://www.kvk.lt/lt/studentu-praktikos-2/
https://www.kvk.lt/lt/erasmus-/

Post a comment