No comments yet

Ryšių su visuomene mokymai

Spalio 13-14 dienomis KVK SA Ryšių su visuomene komiteto nariai dalyvavo  LSS rengiamuose  ryšių su visuomene mokymuose, kurie vyko Lietuvos sostinėje. Su kitomis AM savivaldomis: KTU SA, VGTU SA, VIKO SA, VDU SA ieškojome būdų ,kaip galėtumėme patobulinti savo komiteto įvaizdį, dalinomės savo turima patirtimi ir sprendėme klausimus, su kuriais susiduriame plėtodami savo veiklą.

Mums savo mintis ir siūlymus dėstė keturios stiprios asmenybės, kurios nuėjo itin didelį kelią Studentų atstovybėje. Pirmą dieną buvęs Lietuvos studentų sąjungos prezidentas D. Dikšaitis mums papasakojo apie informacijos sklidimo būdus, kaip greitai ji turėtų pasklisti skirtingoms auditorijoms. Taip pat nemažai kalbėjo apie komunikaciją, apibūdino komunikacijos modelį ir pabrėžė tai, jog pasiunčiant vienokią ar kitokią informaciją labai svarbus yra grįžtamasis ryšys. Po įgytų žinių gavome praktinę užduotėlę. Susiskirstę į grupeles mes sprendėme  duotą problemą, bandėme sudėlioti įvykių seką, kokius veiksmus ir kada turime atlikti ir kaip apie tai informuoti visuomenę. Vėliau su visais komitetų atstovais ir dėstytoju pasidarėme trumpą reziumė ir užakcentavome, kad nuoseklus planavimas, pastovumas ir išskirtinumas yra labai svarbūs dalykai norint sistemingai siekti savo užsibrėžtų tikslų. Vakare buvusi Mykolo Riomerio universiteto studentų atstovybės  ryšių su visuomene koordinatorė A. Okunytė ir buvęs Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentų atstovybės prezidntas D. Martsinkevichius mums pasakojo apie įvaizdžio kūrimą. Bandėme diskutuoti, kaip susikurti gerą ir tinkamą savo organizacijos įvaizdį bei suprasti, koks įvaizdis yra netinkamas. Antroji diena taip pat buvo įspūdinga. LSS komunikacijos vadovė Vaiva Kasiulynaitė mokė mus taisyklingai rašyti pranešimą. Po to plačiai papasakojo apie integruotą komunikaciją ir galiausiai visas išvadas aptarėme prie pietų stalo.

Labai džiaugiamės naujomis įgytomis žiniomis , jog gavome progą dar labiau pagerinti savo atliekamą veiklą. Dėkojame LSS už mokymus, galimybę dar labiau pažinti kitas savivaldas ir kad bendradarbiaudami turėjome galimybę grįžti namo jau su naujas planais ateičiai.

 

Įspūdžiai po mokymų ,, Esu nauja Studentų Atstovybės RSV narė, todėl šie mokymai man buvo pirmi, bet išties paliko didžiulį įspūdį. Labai džiaugiuosi, kad dalyvavau, nes daug sužinojau apie RSV veiklą, su komiteto susiduriamomis problemos ir tikslais. Susipažinau su daug naujų žmonių ir sulaukiau daug patarimų kaip naujokė. Pati atmosfera man labai patiko. Visi draugiški ir padedantys vieni kitiems. Manau įgyta informacija tikrai pravers SA kuriamoje aplinkoje.“, - Edita Numgaudytė