No comments yet

Maistą keičiame į draugystę

Vasara jau čia, bet Klaipėdos valstybinės kolegijos Studentų atstovybė (toliau SA) neužmiršta savo jau tradicija tapusios gerumo akcijos - ,,Maistą keičiame į draugystę“. Akcija skirta beglobių naminių gyvūnų prieglaudai VšĮ ,,Būk mano draugas“ . Norint padėti prieglaudai, SA ragino studentus, dėstytojus, bendra-mokslius prisidėti prie akcijos, aukojant sausą ėdalą kolegijos fakultetuose. Dėka visų, prisidėjusių prie akcijos, per daugiau nei dvi savaites buvo paaukota net 174 kg sauso šunų ir kačių ėdalo.

Pasibaigus akcijai šių metų (2018m.) gegužės 31 dieną SA nariai vežė visą surinktą maistą į beglobių naminių gyvūnų prieglaudą VšĮ ,,Būk mano draugas“, kurioje turėjo progą pabendrauti su prieglaudos darbuotojais, savininkais, pamatyti, kaip atrodo kasdienė darbo diena prieglaudoje, su kokiais iššūkiais susiduria ten dirbantys darbuotojai, taip pat, pasidžiaugti bei susipažinti su pačiais prieglaudos gyventojais, aptarti kitus bendradarbiavimo kelius.

Didžiuodamiesi visos KVK bendruomenės aktyvumu, SA džiaugiasi galėdama vykdyti tokio tipo akcijas ir tikisi, jog kas kart noriai prisidės dar daugiau studentų! 

Nuotraukų galerija: https://www.facebook.com/pg/kvk.sa/photos/?tab=album&album_id=1796316580447690

Straipsnį parengė: Edvinas Žernys ir Girmantė Zavadzkytė