No comments yet

KVK SA ataskaitinė – rinkiminė konferencija 2018

KVK SA ataskaitinė - rinkiminė konferencija

 

 

Balandžio 6-ąją vyko visus metus lauktas renginys - ataskaitos teikimo konferencija taip ir naujo prezidento, valdybos ir revizijos komisijos rinkimai.

Susirinko daug svečių iš visos Lietuvos organizacijų, tokių kaip Lietuvos studentų sąjungos (LSS), Klaipėdos jaunimo organizacijos asociacijos „Apskritasis stalas" (KLAS) taip pat dalyvavo Klaipėdos savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė ir Klaipėdos valstybinės kolegijos direktorė bei administracija. 

Į valdybos postus pretendavo: Laurynas Zinkevičius, Diana Šetkutė ir Greta Gudauskaitė. Delegatai visus 3 kandidatus išrinko į KVK SA valdybą. Į akademinę tarybą kandidatavo Irma Plaipaitė ir Ieva Pintverytė, kurios taip pat buvo išrinktos delegatų balsų dauguma, o į Prezidento postą pretendavo viena kandidatė, tai - Akvilė Sudarytė su savo gausia komanda, kurią sudarė viceprezidentė - Irma Plaipaitė, akademinių reikalų koordinatorė - Ieva Pintverytė, socialinių reikalų koordinatorė - Samanta Olšvikytė, ryšių su visuomene koordinatorė - Girmantė Zavadzkytė, rinkodaros koordinatorius - Saulius Šlepavičius, žmogiškųjų išteklių koordinatorius - Titas Mimgaudas, laisvalaikiokoordinatorius - Deividas Graužinis, projektų koordinatorė - Evelina Valentaitė ir biuro buhalterė - Viktorija Kiudelytė. Kurie taip pat delegatų balsų dauguma buvo išrinkti! 

Sveikiname naująją Prezidentę ir jos komandą su nauja metų pradžia!

Nuotraukų galerija galite rasti: https://www.facebook.com/pg/kvk.sa/photos/?tab=album&album_id=1734336746645674 

Kai veiki kūrybingai, sieki aukštumų! 

Konferencijos metu buvo 27 delegatai. Jie tvirtino metinę 2018 metų ataskaitą, kurią pristatė Prezidentė Neringa Skrikytė, valdybos metinę ataskaitą, kurią pristatė valdybos pirmininkė Rūta Vaičiūtė ir revizijos komisijos ataskaitą, kurią pristatė Ilona Šilaitė. 

Į revizijos komisiją savo kanditatūras iškėlė: Elena Zdanevičiūtė, kuri taip pat tapo komisijos pirmininke, Indrė Leonova ir Rūta Račaitė.