No comments yet

Metų ryškiausia organizacija – KVK SA!

Lapkričio 3 dieną vyko Klaipėdos jaunimo apdovanojimai, kurių metu buvo įvertinti bei apdovanoti metų geriausieji. Susirinko didelis Klaipėdos jaunimo būrys ir draugiškai palaikė vieni kitus. Organizatoriai (Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“  (KLAS) bei Klaipėdos savivaldybės Jaunimo reikalų taryba) turėjo tikslą – išgarsinti ir įvertinti jaunus žmones bei jaunimo organizacijas, kurie savanoriškai ir negailėdami laiko bei pastangų dirba Klaipėdos jaunimo labui.

Šiuose apdovanojimuose buvo dešimt nominacijų, tarp kurių KVK SA buvo nominuota net dviejuose – Metų ryškiausia organizacija ir Metų jaunimo organizacija. Ir...... KVK SA laimėjo Metų ryškiausios organizacijos titulą! ,, Metų ryškiausios organizacijos titulas atiteko Klaipėdos valstybinės kolegijos studentų atstovybei (KVK SA), kuri yra visur matoma ir visur girdima, o nariai yra veiklūs ir motyvuoti, jų pilna tiek mieste, tiek socialinėje erdvėje“ – taip rašo KLAS tinklapyje.

Labai džiaugiames ir dėkojame visiems pirsidėjusiems prie mūsų ryškumo bei tiems, kurie balsavote už mus. Mes pasižadame nenustoti dalyvauti visuose miesto bei kitų organizacijų surengtuose renginiuose bei akcijose ir toliau garsiai skelbti KVK SA vardą!

KAI VEIKI KŪRYBINGAI – SIEKI AUKŠTUMŲ!

Nuotraukos: https://www.facebook.com/pg/klaipedosapskritasisstalas/photos/?tab=album&album_id=10155624352115801