No comments yet

Kviečiame į FUXŲ STOFKĘ!

KVK Pirmakursi, kaip TU praleisi naujų mokslo metų pradžią? Žadi sėdėti bendrabutyje ir klausytis paukščių čiulbėjimo, kambario draugo knarkimo ar filosofuosi apie savo ateitį? KVK SA siūlo TAU išeitį!

Praleisk tris dienas ir dvi naktis didžiausiame studentiškame renginyje Vakarų Lietuvoje, Baltijos jūros širdyje – Karklėje – ,,Fuxų” stovykloje. Ši ,,Fuxų Stofkė” jungia visus tris KVK fakultetus – Sveikatos mokslų, Socialinių mokslų  bei Technologijų fakultetus.

Studente, neišsigąsk rimtų veiklų, nes kiekvieną vakarą tavęs laukia DJ ,,X” ir grupė ,,Y”, kurie tau leis atsipalaiduoti ir išmokti naujų šokio judesių.

Ši ,,Fuxų stofkė” paliks tau neišdildomą įspūdį bei begalę prisiminimų. Ateik ir pamatyk, kaip sudentiškas judėjimas gali pajudėti!

                      Nes Kai Veiki Kūrybingai – Sieki Aukštumų!

KVK SA parodys TAU, kaip išgyventi visus studijų metus, supažindins, kokios yra studentų galimybės bei teisės. Vyks edukacinė veikla, susipažinsi su įžymiais Klaipėdos miesto žmonėmis, Lietuvos studentų sąjunga. Išmoksi dirbti komandoje, pažadinsi savo kūrybiškumą bei orientacinius sugebėjimus. Susirasi naujų draugų, o gal net ir antrąją pusę. Tavęs taip pat laukia didžiausia stovyklos veikla… o ją sužinosi atvykęs!